Provozní řád

Objekt fary v Hraběšicích slouží především pro církevní výchovné, duchovní a vzdělávací akce. Mimo tyto pobyty je k dispozici každému bez ohledu na jeho vztah k víře. Požadujeme pouze slušné, ohleduplné a bezkonfliktní chování v souladu s etickými zásadami.

Fara je církevním objektem a není veřejným rekreačním zařízením. Proto jsou zde jiná pravidla. Mimo jiné nelze společně ubytovat nesezdané páry. Při závažném nedodržení pravidel může být váš pobyt předčasně ukončen, případně by vaší žádosti o další ubytování nebylo vyhověno.

V celé budově se nekouří.  Do objektu fary v Hraběšicích je také zakázáno vodit zvířata.

Ubytovaní musí do 14 hodin uklidit a předat objekt, od 15 hodin je možný příjezd další skupiny. Jiný postup musí být domluvený se správcem domu.

Běžně se předpokládá, že každý návštěvník si přiveze s sebou spací pytel a domácí přezutí. Lůžkoviny nejsou předmětem pobytu.

Pokud si rozděláte na zahradě oheň, tak jen tak velký, který by neohrožoval okolní domy a zaparkovaná auta.

Každý zodpovídá za svou bezpečnost a rodiče za bezpečnost svých dětí a za případný nepořádek či škody. Zničení věcí neprodleně hlaste správci.

V objektu fary není lékárnička. Obvazový materiál je třeba přivést s sebou.

Dbejte na to, aby byl dům stále uzamčený a nenechávejte klíče v zámku. Farnost nezodpovídá za věci ztracené při nečekané návštěvě cizích osob.

Dodržujte noční klid od 22.00 do 7.00 hodin. Buďte maximálně ohleduplní a neobtěžujte okolní obyvatele nadměrným hlukem, zvláště v nočních hodinách.

Své připomínky a podněty prosím sdělte nám osobně nebo mailovou cestou. Věřím, že se vám bude u nás líbit, odpočinete si na duchu i těle a někdy zase přijedete.

P. Slawomir Sulowski, farář

Rezervační kalendář