Ceník

 

Ceník rezervace na rok 2020:

Za den/noc:
– 
malé skupiny do 8 osob: 140,- Kč (děti do tří let zdarma)  + spotřebovaná elektřina 3 Kč za 1kW
– skupiny 9 a více osob: 110,- Kč  (děti do tří let zdarma)  + spotřebovaná elektřina 3 Kč za 1kW

V praxi to znamená, že pokud budete vařit na sporáku na pevná paliva a topit v kachlových kamnech dřevem, ušetříte. Pokud budete používat elektrický sporák a přímotopy, vyjde vám pobyt dráž.

Do 14 dnů od rezervace je nutné uhradit zálohu 1000,- Kč. Jakmile obdržíme zálohu, dostanete od nás potvrzovací email. Jinak je rezervace neplatná. Při zrušení rezervace méně než 2 týdny před nástupem pobytu nebo při nenastoupení pobytu se záloha nevrací.

Platbu je možno uskutečnit převodem na účet číslo 231336089/0300 (ve zprávě pro příjemce uvést jméno a termín), složenkou nebo osobně v Šumperku:

Miroslava Večeřová – správce budovy, Hraběšice 57, mobil 776 803 956

P. Jiří Luňák – správce budovy, Kostelní nám. 2, 787 01 Šumperk, mobil 732 856 422

Upozorňujeme, že v souladu s obecní vyhláškou se zde vybírá také poplatek za rekreační pobyt (pouze dospělí nad 18 let, 5,- Kč /noc). Tyto poplatky nejsou započítány v ceně ubytování.

Pro rezervaci použijte elektronický rezervační formulář na našich stránkách. Pokud den, kdy chcete přijet, je už obsazen, nevadí, předchozí skupina opustí dům do 14 hodin. Podobně je to se dnem odjezdu. Přesný termín příjezdu a odjezdu a také podrobnější informace o skupině, počtu osob,  jméno a kontakt na vedoucího či kněze uveďte v poznámkách.

Obec Hraběšice se nachází 8 km od Šumperka – projedete Šumperk po hlavní tepně směr Jeseník a u konce města odbočíte doprava (navedou vás směrovky) a přes malou obec Krásné dojedete na místo. Kostel a faru uvidíte na pravé straně silnice.

Předání klíčů a také důležité informace ohledně zapínání bojlerů, topení v kamnech atd. získáte na základě telefonické domluvy (cca týden před ubytováním).

Srdečně zveme.